+ 386 51 693 135 | janko.mehle@zgs.si | mag. Janko Mehle, vodja službe LPN

 

Lovišča s posebnim namenom Območje Območne enote Zavoda za gozdove Površina Glavne vrste divjadi Vodja lovišča
LPN Prodi Razor OE Tolmin 2.537 ha gams
muflon
srnjak
divji prašič
Iztok Koren
T: + 386 5 380 12 53
M:+ 386 41 675 074

E: iztok.koren@zgs.si

LPN Kozorog Kamnik OE Kranj 42.699 ha gams
jelen
srnjak
muflon
kozorog
Darko Veternik
T: + 386 1 839 72 80
M: + 386 31 235 709

E: kozorog.kamnik@zgs.si

LPN Ljubljanski vrh OE Ljubljana 4.138 ha jelen
srnjak
divji prašič, medved
volk
ris
Janko Mehle
T: + 386 1 470 00 87
M:+ 386 51 693 135
E: janko.mehle@zgs.si
LPN Jelen OE Postojna 27.832 ha jelen
srnjak
divji prašič medved,
volk
ris
Anton Marinčič
T: + 386 1 705 78 11
T: + 386 1 705 31 00
M: + 386 41 657 312
E: anton.marincic@zgs.si
LPN na Kočevskem OE Kočevje 68.537 ha jelen
divji prašič
srnjak
damjak
(medved, volk, ris)
Marko Vilfan
T: + 386 1 895 14 51
M: + 386 31 687 718                         E: marko.vilfan@zgs.si                    E: lpn.medved@zgs.si
LPN Pohorje OE Maribor 27.508 ha gams
Jelen
srnjak
divji prašič
Izidor Cojzer
T: + 386 2 234 16 17
M: + 386 41 457 795                         E: izidor.cojzer@zgs.si                     E: lpn.pohorje@zgs.si
LPN Fazan Beltinci OE Murska Sobota 15.167 ha poljski zajec
fazan
poljska jerebica,
raca mlakarica
srnjak
jelen
divji prašič
Dragan Zemljič
T: + 386 2 542 12 18
M: + 386 31 764 621                         E: dragan.zemljic@zgs.si
E: lpn.fazan@zgs.si
LPN Kompas Peskovci OE Murska Sobota 12.538 ha panonski jelen
divji prašič
srnjak
damjak
fazan
Branko Vajndorfer
T: + 386 2 556 10 13
M: + 386 41 657 832                         E: branko.vajndorfer@zgs.si
E: lpn.kompas@zgs.si

 

Prijavite se na e-novice

Obveščamo vas o novostih v naših loviščih!