+ 386 51 693 135 | janko.mehle@zgs.si | mag. Janko Mehle, vodja službe LPN
Lovišča Vodja Telefon E mail Naslov
Služba za lovišča s posebnim namenom
Kako do nas
mag. Janko Mehle T: + 386 1 470 00 87
M: + 386 51 693 135
janko.mehle@zgs.si Zavod za gozdove Slovenije Večna pot 2
1000 Ljubljana
LPN Prodi – Razor
Kako do nas
mag. Iztok Koren T: + 386 5 380 12 53
M: + 386 41 657 074
iztok.koren@zgs.si OE Tolmin
Tumov drevored 17
5220 Tolmin
LPN Kozorog Kamnik
Kako do nas
mag. Darko Veternik T: + 386 1 839 72 80
M: + 386 31 235 709
kozorog.kamnik@zgs.si OE Kranj
Pot na Poljane 1
1240 Kamnik
LPN Ljubljanski vrh
Kako do nas
mag. Janko Mehle T: + 386 1 470 00 87
M: + 386 51 693 135
janko.mehle@zgs.si Zavod za gozdove Slovenije Večna pot 2
1000 Ljubljana
LPN Jelen
Kako do nas
Anton Marinčič T: + 386 1 70 578 11
M: + 386 41 657 312
anton.marincic@zgs.si OE Postojna
Kozarišče 78
1386 Stari trg pri Ložu
LPN Medved
Kako do nas
Marko Vilfan T: + 386 1 895 14 51
M: + 386 31 687 718
lpn.medved@zgs.si

marko.vilfan@zgs.si

OE Kočevje
Reška cesta 35
1330 Kočevje
LPN Snežnik Kočevska Reka
Kako do nas
Marko Vilfan T: + 386 1 895 14 51
M: + 386 31 687 718
lpn.medved@zgs.si

marko.vilfan@zgs.si

OE Kočevje
Reška cesta 35
1330 Kočevje
LPN Žitna gora
Kako do nas
Marko Vilfan T: + 386 1 895 14 51
M: + 386 31 687 718
lpn.medved@zgs.si

marko.vilfan@zgs.si

OE Kočevje
Reška cesta 35
1330 Kočevje
LPN Pohorje
Kako do nas
Izidor Cojzer T: + 386 2 234 16 17
M: +386 41 457 795
izidor.cojzer@zgs.si OE Maribor
Tyševa 15
2000 Maribor
LPN Fazan Beltinci
Kako do nas
Dragan Zemljič T: + 386 2 542 12 18
M: + 386 31 764 621
lpn.fazan@zgs.si
dragan.zemljic@zgs.si
OE Murska Sobota
Ravenska 10
9231 Beltinci
LPN Kompas Peskovci
Kako do nas
Branko Vajndorfer T: + 386 2 556 10 13
T: + 386 41 657 832
lpn.kompas@zgs.si
branko.vajndorfer@zgs.si
OE Murska Sobota
Peskovci 22
9204 Šalovci

Prijavite se na e-novice

Obveščamo vas o novostih v naših loviščih!