+ 386 51 693 135 | janko.mehle@zgs.si | mag. Janko Mehle, vodja službe LPN

 

Lovišča Vodja Telefon E mail Naslov
Služba za lovišča s posebnim namenom mag. Janko Mehle T: + 386 1 470 00 87
M:+ 386 51 693 135
janko.mehle@zgs.si Zavod za gozdove Slovenije Večna pot 2
1000 Ljubljana
LPN Prodi – Razor mag. Iztok Koren T: + 386 5 380 12 53
T: + 386 5 380 12 60
iztok.koren@zgs.si OE Tolmin
Tumov drevored 17
5220 Tolmin
LPN Kozorog Kamnik Dare Ravnikar T: + 386 1 839 72 80
T: + 386 1 839 72 79
kozorog.kamnik@zgs.si OE Kranj
Pot na Poljane 1
1240 Kamnik
LPN Ljubljanski vrh mag. Janko Mehle T: + 386 1 470 00 87
M:+ 386 51 693 135
janko.mehle@zgs.si Zavod za gozdove Slovenije Večna pot 2
1000 Ljubljana
LPN Jelen Anton Marinčič T: + 386 1 70 578 11
T: + 386 1 70 53 108
M: +386 41 657 312
anton.marincic@zgs.si OE Postojna
Kozarišče 78
1386 Stari trg pri Ložu
LPN na Kočevskem Marko Vilfan T: + 386 1 895 14 51
T: + 386 1 893 10 54
lpn.medved@zgs.si

marko.vilfan@zgs.si

OE Kočevje
Reška cesta 35
1330 Kočevje
LPN Pohorje Izidor Cojzer T: + 386 2 234 16 17
T: + 386 2 234 16 33
izidor.cojzer@zgs.si OE Maribor
Tyševa 15
2000 Maribor
LPN Fazan Beltinci Dragan Zemljič T: + 386 2 542 12 18
T: + 386 2 542 27 12
lpn.fazan@zgs.si
dragan.zemljic@zgs.si
OE Murska Sobota
Ravenska 10
9231 Beltinci
LPN Kompas Peskovci Branko Vajndorfer T: + 386 2 556 10 13
T: + 386 2 556 90 49
lpn.kompas@zgs.si
branko.vajndorfer@zgs.si
OE Murska Sobota
Peskovci 22
9204 Šalovci

 

Prijavite se na e-novice

Obveščamo vas o novostih v naših loviščih!